Přehled fotogalerií


Letošní rok je v samostatném seznamu nahoře, starší fotogalerie pak již jen jako odkazy v seznamu dole (též i vlevo v menu).

Fotogalerie roku 2019

 • Výstava ÚSTR: Cesta je volná!
  Na náměstí Generála Kutlvašra, vedle historické radnice v Nuslích, probíhá od 11. do 17. listopadu 2019 venkovní výstava o uprchlících z komunistické Německé demokratické republiky (NDR, ale i DDR, východní Německo), kteří se i přes Prahu, hlavní město Československé socialistické republiky (ČSSR), snažili dostat do Spolkové republiky Německo (NSR, ale i SRN či BRD). Snímky jsou z vernisáže v úterý 12. listopadu 2019, které se zúčastnil i místostarosta Prahy 4 pro kulturu a majetek Michal Hroza (TOP 09).
 • Pietní místo Prahy 4
  Praha 4 uložila ve čtvrtek 14. listopadu 2019 za přítomnosti představitelů městské části poprvé do hrobky na hřbitově Nusle (na adrese Krčská 108/81) ostatky osob, které zemřely v Praze 4 a ke kterým se nepřihlásili rodinní příslušníci, kteří by jejich pohřeb zajistili. Úložiště pro urny má městská část pronajaté od Správy pražských hřbitovů na dobu 20 let.
 • Přeplaveme spolu Prahu 4 - 2019
  Přeplaveme spolu Prahu 4 – tak se jmenovala zajímavá akce, která proběhla v sobotu 9. listopadu 2019 od 11 do 15 hodin v Plaveckém areálu Podolí. Každý účastník akce měl za úkol uplavat jeden 50 metrový bazén, neboť Praha 4 měří podle organizátorů od Braníka až po Spořilov cca 10 km. Fandit všem borcům, které čekalo dohromady 200 bazénů, přišla i starostka Prahy 4 Irena Michalcová.
 • Seniorský Turnaj ve stolním tenise 2019
  V ZŠ Jílovská se ve čtvrtek 7. listopadu 2019 od 14 hodin uskutečnil tradiční Turnaj ve stolním tenise pro ženy i muže s věkem od 63 let. Seniorské klání přišli podpořit i místostarosta pro sociální, zdravotní a rodinnou politiku Josef Svoboda a starostka Prahy 4 Irena Michalcová.
 • Od lidové písničky po operní árie
  Ve slavnostním sále historické Nuselské radnice se v rámci šesté části cyklu „Neseďte doma, přijďte za námi“ uskutečnil pro naše seniory v úterý 5. listopadu 2019 od 14 hodin koncert s názvem „Od lidové písničky po operní árie“, ve kterém účinkovala sopranistka Eliška Gattringerová. Přítomné přišli pozdravit starosta Irena Michalcová a místostarosta Josef Svoboda.
 • Skrytý velikán v KCP
  V Kongresovém centru Praha v pátek 22. října 2019 proběhla divadelní hra Skrytý velikán, kterou za přispění Prahy 4 pořádala Nadace Jedličkova ústavu. Představení vzniklo při příležitosti 150 let od narození zakladatele Jedličkova ústavu prof. Rudolfa Jedličky. Úvodní slovo pronesl a zaměstnance a klienty Jedličkova ústavu pozdravil místostarosta MČ Praha 4 Michal Hroza.Zveřejněno: 07.10.2019 – Vít Drbal
Vytisknout