• Vítání občánků na Praze 4


  Vážení rodiče, Ještě jednou gratulujeme k narození vašeho děťátka. Rádi bychom jej slavnostně uvítali mezi občany MČ Praha 4. Jak se k vítání občánků přihlásit? Zde můžete elektronicky vyplnit přihlášku vašeho děťátka k obřadu vítání (přihlášku můžete vyplnit elektronicky a odeslat emailem, vlastnoruční podpis není potřeba). V současné době (od 5. 10. 2020) platí nicméně jistá omezení, více v článku ...
 • Noví občánci přivítaní v říjnu 2020


  V říjnu 2020 byli přivítáni starostkou Irenou Michalcovou (ANO 2011) noví občánci Prahy 4. Děkujeme mateřské škole 4 Pastelky - Sedlčanská 14 za krásná vystoupení.
 • Noví občánci přivítaní v září 2020


  V září 2020 byli přivítáni starostkou Irenou Michalcovou (ANO 2011) noví občánci Prahy 4. Děkujeme mateřské škole 4 Pastelky - Plamínkové 2 za krásná vystoupení.
 • Vítání občánků od září


  Vážení rodiče, obřady Vítání občánků budou obnoveny od září. V rámci nařízení Vlády ČR byly tyto ceremoniály pozastaveny, a to od března letošního roku. Rodičům dětí ze zrušených Vítání byly zaslány náhradní termíny mailem. Ti mají přednostní právo na výběr termínu. Poté budou informováni další rodiče. Více v článku ...
 • Přerušení Vítání občánků


  Jak jsme již informovali, obřady Vítání občánků jsou pozastaveny až do odvolání. V současnosti jsou zrušeny termíny od března do června. V letních měsících ceremoniály neprobíhají. V současné době počítáme s jejich obnovením na podzim, bude-li to vzhledem k situaci v České republice možné. Přijímání přihlášek nicméně pozastaveno nebylo. Více v článku ...
 • Březnové vítání občánků se ruší


  Upozorňujeme rodiče, že jsou s okamžitou platností ZRUŠENY všechny březnové termíny VÍTÁNÍ OBČÁNKŮ. Jedná se o zdravotně-bezpečnostní opatření v rámci prevence rozšíření nového koronaviru (COVID-19) na území České republiky. Podrobnosti v článku ...
 • Noví občánci přivítaní v únoru 2020


  V únoru 2020 byli přivítáni starostkou Irenou Michalcovou (ANO 2011) noví občánci Prahy 4. Děkujeme mateřské škole 4 Pastelky Sedlčanská a MŠ Přímětická za krásná vystoupení.
 • Noví občánci přivítaní v lednu 2020


  V lednu 2020 byli přivítáni starostkou Irenou Michalcovou (ANO 2011) noví občánci Prahy 4. Děkujeme mateřské škole 4 Pastelky Plamínkové 2, 4 Pastelky Sedlčanská a MŠ Matěchova za krásná vystoupení.
 • Noví občánci přivítaní v prosinci 2019


  V prosinci 2019 byli přivítáni starostkou Irenou Michalcovou (ANO 2011) noví občánci Prahy 4. Děkujeme mateřské škole 4 Pastelky Plamínkové 2 a 4 Pastelky Sedlčanská za krásná vystoupení.
 • Noví občánci přivítaní v listopadu 2019


  V listopadu 2019 byli přivítáni starostkou Irenou Michalcovou (ANO 2011) noví občánci Prahy 4. Děkujeme mateřským školám Matěchova a Sdružení za krásná vystoupení.