TJ Sokol Praha-Krč vás zve na sobotní Den sportu pro Ukrajinu

Akce, která proběhne v sobotu 12. března 2022 od 9 hodin v areálu TJ Sokol Praha-Krč, je primárně určena pro rodiny válečných uprchlíků z Ukrajiny, kterým chceme alespoň na chvíli a alespoň trochu ulevit od jejich starostí a stresu. Organizátoři ale budou moc rádi, pokud přijde i širší veřejnost se svými dětmi přivítat nové sousedy u nás v Praze, trochu je poznat a třeba i navázat nová přátelství.

Na místě bude zároveň možnost finančně přispět na další pomoc, nebo se rovnou s někým domluvit, co by konkrétně potřeboval.

Budete-li chtít, můžete s sebou vzít nějaký vlastní kulinářský výtvor či jiný příspěvek k občerstvení nebo nějaké menší hračky (oblečení či drogerii prosíme raději naslepo ne).

Takže ještě jednou:
Těšíme se na všechny v sobotu 12. března od 9 hodin v areálu TJ Sokol Praha-Krč (Za obecním úřadem 354/7, 140 00 Praha 4 – Krč – poblíž zastávky autobusu Nad Rybníky linek 117 a 203).

Jako facebookovou událost najdete tuto akci ZDE a neváhejte pozvánku šířit dál mezi své známé, případně, pokud máte kontakty na ukrajinské rodiny či dobrovolníky, kteří jim pomáhají, tak i jim.

Pokud byste chtěli sami pomoct s organizací či propagací, ozvěte se na telefon: 721 302 700 (Alois Sečkár).

Letáčky (CZ a UA) jsou po rozkliknutí i ke stažení jako PDF.

TJ Sokol Praha-Krč vás zve na Den sportu pro Ukrajinu

Aktualizováno: 08.03.2022 – Vít Drbal