Mentoring pro ženy z Prahy 4 – využijte šance a posuňte se vpřed

Jste na rodičovské nebo mateřské dovolené a chystáte se zpět do práce? Máte z návratu do pracovního kolotoče obavy? Potřebujete povzbudit? Přijďte se inspirovat zkušenostmi dalších žen u kulatého stolu v rámci projektu Po rodičovské do práce pro ženy z Prahy 4.

Třetí cyklus oblíbeného projektu, který připravila veřejně prospěšná organizace Business & Professional Women CR (BPWCR) ve spolupráci s městskou částí Prahy 4, odstartoval již 14. září 2021.

Program:
  • 14. 9. 2021: S Digi školou vám pracovní vlak neujede (s Kateřinou Reichertovou)
  • 6. a 7. 10. 2021 – Mentoring na HR days – vyberte si z 22 témat mentorů a mentorek BPWCR
  • 19.10. 2021: Jak najít vysněnou práci? (s Hanou Mullerovou)
  • 9.11. 2021 - téma se připravuje, máte o nějaké konkrétní zájem? Dejte pořadatelům vědět
Letošní podzimní setkání se budou konat v prostorách historické Nuselské radnice (Táborská 500/30, Praha 4) vždy v dopoledních hodinách (9.30 - 11.00 hod.). K dispozici bude také profesionální hlídání dětí, které zajistí partnerská organizace Baby Office.

Podmínkou účasti v projektu je trvalý pobyt v Praze 4 a platná registrace. Aktuality z projektu a registrace najdete na www.bpwcr.cz/mentoring/praha4/

Projekt vznikl díky finančnímu přispění městské části Praha 4 a je pro účastnice zdarma.

Mentoring pro ženy z Prahy 4 – využijte šance a posuňte se vpřed - 2021

Aktualizováno: 29.09.2021 – Vít Drbal