• Část ulice Na Rolích uzavřou výkopové práce při opravě horkovodu


  Z důvodu provádění výkopových prací (oprava horkovodu) bude uzavřen provoz v obou směrech v ul. Na Rolích v úseku mezi ulicemi Na Lánech – V Zápolí/Pekárenská v termínu 28. 6. 2021 – 15. 8. 2021. Uzavírku je možné objet ulicí V Zápolí nebo Na Lánech.
 • Výkop pro kanalizační přípojku uzavře na týden část ulice V Náklích


  Z důvodu provádění výkopových prací (kanalizační přípojka) bude uzavřen provoz v obou směrech v ulici V Náklích v úseku mezi ulicemi Šífařská a Vltavanů v termínu 17. 6. – 25. 6. 2021. Objížďka je vedena ulicí Mezi Vodami.
 • Oprava horkovodu omezí provoz v ulici Sedlčanská


  Z důvodu provádění výkopových (oprava horkovodu) bude uzavřen provoz v ul. Sedlčanská v křižovatce s ul. Budějovická pro směr jízdy od ul. Jihlavské. Pro opačný směr jízdy (od ul. Budějovická a Antala Staška) není žádné dopravní omezení. Objížďka je vedena ul. Pelhřimovskou. Termín prací: 15. 6. – 30. 9. 2021.
 • Výkopové práce uzavřou zhruba na týden místní komunikaci K Verneráku


  Z důvodů provádění výkopových prací bude provedena uzavírka MK K Verneráku v době od 22. 5. do 28. 5. 2021.
 • Část Hodonínské čeká dvoudenní uzavírka


  Z důvodu provádění stavebních prací bude v termínu 14. – 15. 5. 2021 uzavřena místní komunikace v ulici Hodonínská v úseku Michelská – Pod Dálnicí. Informovalo o tom oddělení dopravy OŽPAD ÚMČ Praha 4.
 • Během části posledního dubnového týdne bude uzavřena část cyklostezky A2 v Braníku


  Ve dnech od 26. do 29. dubna 2021 bude uzavřen zhruba 350 metrů dlouhý úsek cyklostezky A2 v oblasti Braníku. Bude zde probíhat oprava povrchu kritického místa. Uzavřený úsek na cyklostezce bude mezi Lodnickou ulicí a Branickým mostem. Objízdná trasa je obousměrně vedena po klasických veřejných komunikacích: A2 – Lodnická – Vltavanů – U Kempinku – A2. Cyklisté a další uživatelé cyklostezky A2 by měli při pohybu na uvedeném objízdném úseku být opatrní a dodržovat pravidla silničního provozu.
 • Upozornění: Bourací práce v ulicích Na Pankráci a Táborská budou hlučné


  Dopravní podnik hlavního města Prahy, který realizuje rozsáhlou Rekonstrukci tramvajové trati Vladimírova - Táborská - Na Pankráci - Na Veselí - Soudní, upozorňuje obyvatele ulic Na Pankráci a Táborská, že v období od 2. dubna do 5. dubna 2021 bude docházet v úseku trati mezi ulicemi Děkanská Vinice a Lounských k hlučným bouracím pracím.
 • OPATRNĚ V NUSLÍCH: Začala rekonstrukce tramvajové trati v ulicích Táborská a Na Pankráci


  Dopravní podnik hlavního města Prahy (DPP) zahájil v sobotu 27. března 2021 rekonstrukci tramvajové trati v ulicích Táborská a Na Pankráci. Práce potrvají do pátku 4. června 2021, proto je od soboty 27. března 2021, přibližně od 4:30 hodin, do pátku 4. června 2021, přibližně do 22:30 hodin, obousměrně přerušen provoz tramvají v úseku Náměstí Bratří Synků – Vozovna Pankrác.
 • Rekonstrukce tramvajové trati: Mapy objízdných tras a náhradní autobusové dopravy najdete na Nuselské radnici a v IC na náměstí Hrdinů


  V sobotu 27. března 2021 zahájí Dopravní podnik hlavního města Prahy další etapu rozsáhlé Rekonstrukce tramvajové trati Vladimírova - Táborská - Na Pankráci - Na Veselí – Soudní, která významně omezí provoz v této části Prahy 4. Stavební práce pokračují po zimní přestávce na Pankráci a v Nuslích, konkrétně v ulicích Na Pankráci a v Táborské až po křižovatku s Vladimírovou. Mapy, které informují o objízdných trasách a trase náhradní minibusové dopravy najdou občané v přízemí Nuselské radnice (Táborská 500) a v Informačním centru MČ Praha 4 na náměstí Hrdinů (u výstupu ze stanice metra Pražského povstání). Předpoklad dokončení této investiční akce je 4. červen 2021.
 • POZOR: Vjezd do Nuslí bude kvůli rekonstrukci tramvajové trati výrazně omezen!


  Nevjíždějte od soboty 27. března 2021 až do pátku 4. června 2021 do části Nuslí mezi Nuselskou ulicí a ulicí 5. května, pokud to není nezbytně nutné. Tato oblast bude kvůli pokračující rekonstrukci tramvajové trati velmi obtížně průjezdná. Žádáme proto řidiče, aby do této části Nuslí vjížděli pouze ve zcela výjimečných případech a věnovali v okolních ulicích pozornost objížďkám a možným změnám v parkování motorových vozidel.