• Ulici Sdružení pod magistrálou budou omezovat práce na zajištění mostu


  Od 15. června 2022 budou probíhat stavební práce pro zajištění mostní konstrukce víceproudé komunikace 5. května (magistrála) nad ulicí Sdružení. Práce budou rozděleny do několika etap a předpokládá se řízení dopravy kyvadlově pomocí SSZ (semafory). Důvod prací souvisí s výstavbou metra D.
 • Obnova plynovodu omezí dopravu v Údolní a v části Jiráskovy čtvrti


  Od 22. května až do 30. září 2022 budou probíhat na místní komunikaci Údolní a v okolních ulicích v Jiráskově čtvrti výkopové práce pro obnovu plynovodu. Práce budou rozděleny do několika postupných etap.
 • Rekonstrukce vodovodu bude postupně uzavírat některé ulice v lokalitě Zemanka


  V době od 20. června do 4. září 2022 bude probíhat postupná rekonstrukce vodovodu na místní komunikaci Na Zemance v úseku mezi křižovatkami Mezivrší a Na Usedlosti, která si vynutí postupnou uzavírku této ulice i některých okolních. Více na odkazu ...
 • Ulici V Lučinách částečně omezí uzavírka


  Z důvodu provádění stavebních prací bude uzavřena místní komunikace v ulici V Lučinách (poblíž domů č. or. 17 a 1a), a to v termínu od 16. 5. 2022 do 22. 5. 2022. Objížďka je vedena ulicemi V Zátiší a Na Dlouhé mezi.
 • Částečná uzavírka ulice Pod Stárkou


  Z důvodu provádění stavebních prací bude v termínu od 11. 5. do 9. 6. 2022 částečně uzavřena místní komunikace v ulici Pod Stárkou (v úseku od ulice Nad Vinným potokem k domu č. 1560/35). Více na odkazu ...
 • Rekonstrukce Barrandovského mostu začne v polovině května


  Zásadní oprava Barrandovského mostu, nejvytíženější dopravní tepny v České republice, po které denně projede 144 tisíc vozidel, začne letos 16. května. A potrvá až do roku 2026. Životnost mostu se tak prodlouží minimálně o třicet let a zvýší se jeho zatížitelnost. Na řidiče čekají opakovaná několikaměsíční dopravní omezení, která prodlouží cestu mezi pravým a levým břehem Vltavy o mnoho minut, a projeví se i na dalších místech v Praze.
 • Stavební práce budou dlouhodobě uzavírat část ulice V Náklích


  Z důvodu provádění stavebních prací bude uzavřena místní komunikace v ulici V Náklích (v úseku mezi ul. Šífařská a Vltavanů) v termínu 2. 4. až 29. 10. 2022 vždy jenom v úterý, čtvrtek a v sobotu – od 8 do 12 hodin. Objížďka je vedena ulicí Mezi Vodami.
 • V části starého Spořilova opatrně, kopou se kabely


  Z důvodu provádění výkopových prací (obnova el. kabelů VN) budou uzavřeny místní komunikace následovně: ulice Jižní XIV: 09. 5. až 12. 5. 2022 a ulice Jižní XV: 4. 4. až 6. 4.; 20. až 22. 4.; 25. až 27.4. a 9. 5. až 12. 5. 2022. Uzavřené úseky je možno objet po okolních místních komunikacích.
 • Rozšíření sjízdné rampy z Barrandovského mostu


  Technická správa komunikací zahájí ve středu 6. dubna 2022 stavební práce na rozšíření sjízdné rampy z Barrandovského mostu o jeden jízdní pruh, a to v místě sjezdu na ulici Modřanská ve směru Modřany – Braník. V rámci této stavby bude přidán jeden jízdní pruh včetně úpravy dopravního značení tak, aby se řidičům lépe odbočovalo ve směru na Braník. Stavba musí proběhnout před zahájení rekonstrukce Barrandovského mostu a bude dokončena nejpozději do 1. května 2022.
 • V Hodkovičkách pozor na výkopové práce ohledně plynovou


  Z důvodu provádění výkopových prací (stavební úprava plynovodu) budou uzavřeny v části Hodkoviček místní komunikace. Dotčené ulice a termíny (různé časové úseky - od konce března až do září) najdete v článku.