BYLO

 • Pozvánka: Světový den zvířat v parku Na Pankráci


  Nadace na ochranu zvířat pořádá v sobotu 24. září 2022 od 11 do 17 hodin v parku Na Pankráci v Praze 4 oslavu mezinárodního svátku zvířat – SVĚTOVÝ DEN ZVÍŘAT 2022. Akce se koná pod záštitou 1. místostarosty MČ Praha 4 Zdeňka Kováříka (ODS), ve spolupráci a za finanční podpory městské části Praha 4.
 • Ukrajinské děti starostce Prahy 4 jako poděkování namalovaly obrázky a zazpívaly


  Ve středu 10. srpna 2022 dopoledne se na radnici Prahy 4 uskutečnilo milé setkání. Starostka MČ Praha 4 Irena Michalcová (ANO 2011) a místostarosta pro kulturu a majetek Michal Hroza (TOP 09) přijali v místnosti rady skupinu žen s jejich dětmi, které utekly z Ukrajiny před ruskou agresí. Ženy přišly poděkovat za pomoc, kterou jim městská část poskytla po jejich příjezdu do České republiky.
 • Zažít město jinak 2022


  Za Zelenou liškou, Záběhlice, Adamovská, Jílovská, Na Nivách, Nová cesta to jsou lokace, které se v sobotu 17. 9. 2022 přidají k sousedské slavnosti Zažít město jinak.
 • Třetí sobota v září bude patřit tradiční akci: Kavky 4 Sport


  Tradiční sportovní den pro děti i dospělé odstartuje v parku Na Pankráci 17. září 2022 v 10 hodin a potrvá až do 18. hodiny. Městská část Praha 4 pro vás v rámci cyklu Čtyřka sportuje připravila zajímavou prezentaci sportů i doprovodný program. Uskuteční se též oblíbený běžecký závod Croft Team Running. Více info v článku a na plakátku ...
 • V září se na vás a vaše čtyřnohé miláčky těší PesFest 2022


  V parku Na Pankráci odstartuje v neděli 11. září 2022 krátce před polednem již 9. ročník oblíbené „zábavy pro psa i celou rodinu“ - PesFest 2022. Příchozí se mohou těšit na psí vystoupení a komentované ukázky, agility park, psí poradny, oblíbené psí soutěže, prodej chovatelských potřeb a samozřejmě vyhlášení sympaťáka PesFestu 2022.
 • Nedvědovo náměstí ožije v září tradičním festivalem


  V neděli 11. září 2022 od 13 hodin začne na Nedvědově náměstí tradiční akce - Festival Podolí. V rámci setkání čeká na příchozí bohatý kulturní i sportovní program pro malé i velké návštěvníky. Chybět nebude ani hudba a dobré jídlo. Tak se zajděte podívat, venkovní program před následnou afterparty končí až úderem 20. hodiny!
 • Druhou sobotu v září se můžete těšit na Nuselské pivní slavnosti


  V parku Fidlovačka se o druhé sobotě v září (10. 9. 2022) uskuteční již 3. ročník Nuselských pivních slavností. Pro návštěvníky akce je nachystán nejeden zlatavý mok od řady zajímavých menších i větších minipivovarů, ale i různorodý doprovodný program. Více v článku na odkazu, který bude postupně aktualizován o poslední novinky…
 • TALENTISSIMO: Dagmar Pecková a mimořádně talentované děti


  Vystoupení mimořádně nadaných dětí do patnácti let společně s hvězdou světových operních scén Dagmar Peckovou se uskuteční 8. září 2022 od 17 hodin v hlavním sále historické Nuselské radnice. Vstupenky jsou v prodeji již od 4. července 2022 na pobočce CzechPOINT v budově úřadu MČ Praha 4, Antala Staška 2059/80b, Praha 4. Cena vstupenek je 150 Kč.
 • První středu v září se na vás těší STREET SPORTS 2022 i Bubnování pro veřejnost


  "Na Paloučku", tedy na prostranství při doteku ulic Táborská a Petra Rezka v Nuslích, se ve středu 7. září 2022 od 14 hodin uskuteční tradiční akce "STREET SPORTS" a nově i "Bubnování pro veřejnost". Těšit se můžete na vystoupení a workshopy jako třeba: street dance, hip hop, parkour, slackline, BMX freestyle & flatland. Dále pak na žonlování, fire show a letošní novinku - Bubnování pro veřejnost.