Ukrajinské děti starostce Prahy 4 jako poděkování namalovaly obrázky a zazpívaly


Děti při velmi emotivním setkání, kdy nechyběly ani slzy dojetí, zazpívaly a přinesly obrázky, které namalovaly jako poděkování. Mezi dárky nechyběl ani dort v národních barvách se vzkazem, malá ikona a krásná soška. Jazykovou bariéru pak bez problémů zlomila recitace a především hudba a zpěv.

Ve středu 10. srpna 2022 dopoledne se na radnici Prahy 4 uskutečnilo milé setkání. Starostka MČ Praha 4 Irena Michalcová (ANO 2011) a místostarosta pro kulturu a majetek Michal Hroza (TOP 09) přijali v místnosti rady skupinu žen s jejich dětmi, které utekly z Ukrajiny před ruskou agresí. Ženy přišly poděkovat za pomoc, kterou jim městská část poskytla po jejich příjezdu do České republiky.

Děti při velmi emotivním setkání, kdy nechyběly ani slzy dojetí, zazpívaly a přinesly obrázky, které namalovaly jako poděkování. Mezi dárky nechyběl ani dort v národních barvách se vzkazem, malá ikona a krásná soška. Jazykovou bariéru pak bez problémů zlomila recitace a především hudba a zpěv.

Více foto v malé fotogalerii na odkazu ZDE .

Děti při velmi emotivním setkání, kdy nechyběly ani slzy dojetí, zazpívaly a přinesly obrázky, které namalovaly jako poděkování. Mezi dárky nechyběl ani dort v národních barvách se vzkazem, malá ikona a krásná soška. Jazykovou bariéru pak bez problémů zlomila recitace a především hudba a zpěv. Děti při velmi emotivním setkání, kdy nechyběly ani slzy dojetí, zazpívaly a přinesly obrázky, které namalovaly jako poděkování. Mezi dárky nechyběl ani dort v národních barvách se vzkazem, malá ikona a krásná soška. Jazykovou bariéru pak bez problémů zlomila recitace a především hudba a zpěv. Děti při velmi emotivním setkání, kdy nechyběly ani slzy dojetí, zazpívaly a přinesly obrázky, které namalovaly jako poděkování. Mezi dárky nechyběl ani dort v národních barvách se vzkazem, malá ikona a krásná soška. Jazykovou bariéru pak bez problémů zlomila recitace a především hudba a zpěv. Děti při velmi emotivním setkání, kdy nechyběly ani slzy dojetí, zazpívaly a přinesly obrázky, které namalovaly jako poděkování. Mezi dárky nechyběl ani dort v národních barvách se vzkazem, malá ikona a krásná soška. Jazykovou bariéru pak bez problémů zlomila recitace a především hudba a zpěv. Děti při velmi emotivním setkání, kdy nechyběly ani slzy dojetí, zazpívaly a přinesly obrázky, které namalovaly jako poděkování. Mezi dárky nechyběl ani dort v národních barvách se vzkazem, malá ikona a krásná soška. Jazykovou bariéru pak bez problémů zlomila recitace a především hudba a zpěv. Děti při velmi emotivním setkání, kdy nechyběly ani slzy dojetí, zazpívaly a přinesly obrázky, které namalovaly jako poděkování. Mezi dárky nechyběl ani dort v národních barvách se vzkazem, malá ikona a krásná soška. Jazykovou bariéru pak bez problémů zlomila recitace a především hudba a zpěv. Děti při velmi emotivním setkání, kdy nechyběly ani slzy dojetí, zazpívaly a přinesly obrázky, které namalovaly jako poděkování. Mezi dárky nechyběl ani dort v národních barvách se vzkazem, malá ikona a krásná soška. Jazykovou bariéru pak bez problémů zlomila recitace a především hudba a zpěv.

Aktualizováno: 10.08.2022 – Vít Drbal
Vytisknout