Praha 4 opraví sportoviště v Podolí

Rada městské části Praha 4 rozhodla o rekonstrukci povrchů sportoviště u sokolovny v Podolí. Součástí rekonstrukce je kompletní výměna umělého povrchu fotbalového hřiště o celkové rozloze 1 240 m2 za povrch nový a kompletní výměna tartanového povrchu multifunkčního hřiště o celkové rozloze 876 m2 za povrch nový, včetně s tím spojených prací.

Toto sportoviště je největším volnočasovým areálem ve správě Odboru životního prostředí a dopravy Úřadu MČ Praha 4. Jedná se o uživatelsky velice exponované místo celopražského významu. Areál využívá veřejnost, základní škola Nedvědovo náměstí i sousední Sokol Podolí.

Povrchy obou hřišť jsou z roku 2011. Na fotbalovém hřišti je umělý trávník a multifunkční hřiště má povrch z tartanu. Oprava povrchů přinese větší bezpečnost a zvýšení komfortu pro uživatele areálu.

Hřiště u sokolovny v Podolí.Hřiště u sokolovny v Podolí.

Aktualizováno: 12.05.2022 – Vít Drbal