Polytechnická laboratoř přivítala první učitele


Prázdniny jsou v plném proudu, ale pedagogové ze škol Prahy 4 nezahálejí. Na začátku prázdnin proběhl vzdělávací seminář Robotika. Smyslem celé akce bylo ukázat pedagogům možnosti, jak zapojit moderní technologie do výuky. Účastníky semináře pod taktovkou organizace Eduteam přišla pozdravit a přivítat starostka městské části Praha 4 Irena Michalcová. Snímky jsou ze semináře z úterý 29. června 2021 na Nuselské radnici.

Prázdniny jsou v plném proudu, ale pedagogové ze škol Prahy 4 nezahálejí. Na začátku prázdnin proběhl vzdělávací seminář Robotika. Smyslem celé akce bylo ukázat pedagogům možnosti, jak zapojit moderní technologie do výuky. Účastníky semináře pod taktovkou organizace Eduteam přišla pozdravit a přivítat starostka městské části Praha 4 Irena Michalcová.

Unikátní čtyřhodinový vzdělávací program Robotika je založený na projektu Edubus, který je polytechnickou laboratoří. Kromě shrnutí změn v rámcovém vzdělávacím programu v oblasti informatiky a jeho cílů byly pedagogům předvedeny edukační pomůcky.

„Seminář Robotika slavil velký úspěch, pedagogové zvláště ocenili, že si mohli vyzkoušet různé roboty a stavebnice. Pro další pedagogy našich škol jsou připraveny termíny v přípravném týdnu, “ uvedla starostka MČ Praha 4 Irena Michalcová (ANO 2011).

Další plánované semináře proběhnou 25. srpna a 30. srpna 2021 na Nuselské radnici.
Více fotografií najdete v malé fotogalerii na odkazu ZDE .

Prázdniny jsou v plném proudu, ale pedagogové ze škol Prahy 4 nezahálejí. Na začátku prázdnin proběhl vzdělávací seminář Robotika. Smyslem celé akce bylo ukázat pedagogům možnosti, jak zapojit moderní technologie do výuky. Účastníky semináře pod taktovkou organizace Eduteam přišla pozdravit a přivítat starostka městské části Praha 4 Irena Michalcová. Snímky jsou ze semináře z úterý 29. června 2021 na Nuselské radnici.Prázdniny jsou v plném proudu, ale pedagogové ze škol Prahy 4 nezahálejí. Na začátku prázdnin proběhl vzdělávací seminář Robotika. Smyslem celé akce bylo ukázat pedagogům možnosti, jak zapojit moderní technologie do výuky. Účastníky semináře pod taktovkou organizace Eduteam přišla pozdravit a přivítat starostka městské části Praha 4 Irena Michalcová. Snímky jsou ze semináře z úterý 29. června 2021 na Nuselské radnici.Prázdniny jsou v plném proudu, ale pedagogové ze škol Prahy 4 nezahálejí. Na začátku prázdnin proběhl vzdělávací seminář Robotika. Smyslem celé akce bylo ukázat pedagogům možnosti, jak zapojit moderní technologie do výuky. Účastníky semináře pod taktovkou organizace Eduteam přišla pozdravit a přivítat starostka městské části Praha 4 Irena Michalcová. Snímky jsou ze semináře z úterý 29. června 2021 na Nuselské radnici.

EDUteam je společnost s akreditací Ministerstva školství pro oblast vzdělávání.

Aktualizováno: 15.07.2021 – Vít Drbal
Vytisknout