Plavenky budou v prodeji od druhého březnového pondělí

Také v letošním roce bude městská část Praha 4 přispívat seniorům nad 63 let a držitelům ZTP průkazu s trvalým bydlištěm v Praze 4 na plavenky. Zvýhodněné vstupné mohou držitelé plavenek uplatnit v Plaveckém stadionu Podolí až do 30. prosince 2023.

Distribuce (prodej) plavenek začíná v pondělí 13. března 2023.

K doptání budou ve všech infocentrech MČ Praha 4 v rozsahu dvě plavenky na osobu a měsíc až do jejich vyprodání.

Cena plavenky byla pro letošní rok stanovena na 95 Kč za 90 minut.

Senioři zaplatí za jednu plavenku 50 Kč, zbylou částku hradí městská část Praha 4.
  • Při prvním nákupu obdrží senior plavecký průkaz, kterým se bude prokazovat (spolu s občanským průkazem) při dalších platbách.
  • Neuplatněné vstupenky nelze vrátit, vyměnit ani prodloužit platnost.
  • Na rozdíl od loňského roku, bude letos prodej v červenci a srpnu pozastaven.
Upozornění: plavenka nezaručuje jistotu vstupu do bazénu, protože kapacita je omezená. Držitel plaveckého průkazu nemá přednostní právo na vstup do bazénu. Záleží na provozovateli plaveckého areálu, koho vpustí.

Podolí - letecký pohled ze 24. května 2009
Archivní snímek z května roku 2009