Do Ledáren se vrací pumptracková dráha

Areál A – parku Ledárny opět ožije sportem. Městská část Praha 4 v areálu instalovala novou modulární pumptrackovou dráhu. Nová dráha je 110 metrů dlouhá. Je vytvořena ze speciálních dřevěných modulů se sklolaminátovou pojezdovou vrstvou.

„To je pro všechny milovníky pumtracku dobrá zpráva,“ uvedl radní Jaroslav Míth (ODS), který má sport v Praze 4 ve své kompetenci. „Předností nové dráhy je její variabilita. Aby okruh nezevšedněl, lze jej čase v řádu hodin přestavět nový okruh, což uživatelé jistě ocení.“

„Původní dráha zde měla velice širokou škálu příznivců a uživatelů. Jsme velice rádi, že se nám v rozpočtu městské části podařilo nalézt rezervy a vrátit A – parku jeho volnočasovou náplň,“ uvedl radní Jan Hušbauer (ANO 2011).

Současně s touto investicí se dokončují práce i na rekonstrukci streetballového hřiště v ulici U Kempinku.

Do Ledáren se vrací pumptracková dráha

Aktualizováno: 15.09.2022 – Vít Drbal