Apel na řidiče: Neblokujte přístup do parků a na obslužné komunikace

Městská část ve spolupráci MP případy řeší a průjezd uvolňuje.Pokud se to náhodou týká třeba vás, tak rychle přeparkujte!

Apel na řidiče: Neblokujte přístup do parků a na obslužné komunikace
Praha 4 řeší v posledních dnech v souvislosti s deštěm a větrem řadu mimořádných událostí. Technika potřebuje vjíždět do parků a k dalším plochám. Bohužel řada řidičů nepochopitelně ignoruje dopravní značení a parkuje třeba na žlutých čárách. Vyzýváme proto všechny řidiče, aby dodržovali dopravní předpisy a nekomplikovali zásahy údržby a složek IZS!
Městská část ve spolupráci MP případy řeší a průjezd uvolnuje.
Ilustrační foto - od Jezerky...

Zveřejněno: 15.09.2024 – Vít Drbal