AKCE

 • Běháme na čtyřce – výstava ve foyer Úřadu MČ Praha 4


  Výstavu fotografií nazvanou „Běháme na čtyřce“ dnes ve foyer Úřadu městské části Praha 4 zahájil starosta Ondřej Kubín (ODS). Expozice představuje na několika desítkách fotografií Běžeckou školu Prahy 4.
 • Dotační programy městské části Praha 4


  Praha 4 dlouhodobě podporuje fyzické osoby a nestátní neziskové organizace, které systematicky pečují o obyvatele městské části, nebo svou činností přispívají k prevenci bezpečnosti a sociálně patologických jevů a integraci národnostních menšin, pomáhají rozvíjet volnočasové a jiné aktivity obyvatel Prahy 4. Lhůta pro podání žádosti o dotaci na rok 2023 začala ve středu 11. ledna 2023 a bude ukončena ve středu 25. ledna 2022 v 18:00 hod. Více o dotacích v článku...
 • Plastika Vazby se po restaurování vrátí zpět na fasádu ZŠ Filosofská


  V souvislosti se zateplením objektu ZŠ Filosofská, které pro tuto školu v rámci energetických úspor naplánovala MČ Praha 4, musela být v úterý 17. ledna 2023 dočasně demontována plastika Jiřího Nováka nazvaná „Vazby“. Ta byla umístěna na fasádě nad hlavním vstupem do školní budovy.
 • Jarní koncerty na Nuselské radnici 2023


  Vstupenky na jednotlivá koncertní vystoupení v rámci oblíbeného cyklu "Jarní koncerty na Nuselské radnici", která tradičně proběhnou v měsících únor, březen, duben a květen, lze od středy 1. února 2023 zakoupit na pobočce Czech POINT v budově úřadu MČ Praha 4 na Budějovické (Antala Staška 2059/80b). Cena vstupenky na jednotlivé koncerty je 50 Kč. Na místě pak již vstupenky koupit nelze. Program a více v článku ...
 • Pomozte nám najít nejlepšího sportovce Prahy 4 za rok 2022


  Praha 4 má nespočet úspěšných sportovců napříč různými kategoriemi, kteří si zaslouží za své výjimečné sportovní výkony získat ocenění. Úspěchy na poli sportu i tentokrát ocení MČ Praha 4 ve spolupráci s Pražskou tělovýchovnou unií (PTU) v již tradiční Anketě o nejlepšího sportovce Prahy 4 za rok 2022. Celý výběr probíhá ve dvou kolech. A právě v prvním - nominačním - se obracíme na sportovní kluby s prosbou o pomoc s vytipováním těch opravdu nejlepších. Čas máte do 20. ledna 2023!