Zájmové kroužky

ZÁJMOVÉ KROUŽKY
Taneční škola Brouček Praha
Patří mezi nejstarší a nejznámější taneční školy v České republice.Kurzy tance vedou kvalifikovaní zkušení učitelé tance. Taneční škola pořádá taneční kurzy pro mládež (taneční kurzy pro začátečníky a pokročilé), taneční kurzy pro dospělé a vysokoškoláky (taneční kurzy pro začátečníky a pokročilé).
adresa U Dubu 749/76,
Praha 4 -  Braník
telefon 244 465 565
mobil 602 218 694 602 218 695
email info@tanecni-broucek.cz
  
Centrum tance studio DAG

Tanec, Praha, hudba, sport a divadlo - kurzy pro děti, mládež a dospělé. Umělecká a sportovní škola pro děti, mládež a dospělé. Od roku 1990 pořádá taneční, hudební, sportovní a dramatické kurzy pro širokou veřejnost. Vyučují zde výkonní umělci a interpreti, kvalifikovaní tanečníci, hudebníci, zpěváci, herci a sportovci, taneční pedagogové a choreografové.

Centrum tance studio DAG vyučuje: taneční přípravku, lidový tanec, klasický tanec - balet, moderndance, streetdance, modernjazz, step-jazz, flamenco, orientální tance, sportovní přípravku, moderní gymnastiku, skupinovou estetickou gymnastiku, taneční cvičení s jógou, aikido a historický šerm. Studio DAG také nabízí dramatickou výuku a účinkování v dramatickém souboru Zrcadýlko, Zrcátko a Zrcadlo, výuku sólového zpěvu, akustické a elektrické kytary, klavíru a houslí. Centrum tance studio DAG každoročně pořádá divadelní představení svých žáků, studentů a pedagogů.
adresa Pod Terebkou 1139/15,
Praha 4 – Nusle
telefon 603 443 434
WWW stránky www.dagcentrum.cz
   
Baletní škole Attitudeballet z.s.
Baletní škola Attitudeballet se specializuje na výuku baletu pro děti předškolního i školního věku, (popř. nabízí též specializované lekce zájemcům o přijímací zkoušky na Taneční konzervatoř). V baletních lekcích se věnují především baletu, ale také taneční gymnastice a rytmice. Lekce pro děti od 4 let jsou samozřejmě koncipovány dle věku a dovedností dětí. V hodinách je  zařazena řada aktivit, aby děti neztrácely zájem a radost z nových dovedností. Po domluvě je možné nabídnout také individuální lekce.
telefon 603 733 043
email info@attitudeballet.cz 
WWW stránky www.attitudeballet.cz
  
Krtův svět
 
Krtkovy volnočasové kroužky pro děti od 2,5 - 11 let. Tanečky pro předškoláky i školáky, angličtina pro předškoláky i školáky, mažoretky, Czech for foreigners, tvořivé víkendy.
adresa
Mezi Lysinami 11/387, Praha 4
 telefon774 985 766
 WWW stránky
www.krtkuv-svet.cz
  
Klavírní škola HARMONY
Přijímá nové zájemce od 6-ti do 60-ti a více let pro školní rok 2015 - 2016. Nabízím výuku hry na klavír a hudební teorie pro školáky, studující mládež a dospělé zájemce
adresa
Hobby centrum 4
Bartákova 1200/4, Praha 4
pavilon D - 2. patro
email
erika.krtkova@gmail.com
mobil
777 655 242
WWW stránky
www.harmony.cz