Vysoká škola kreativní komunikace má novou střechu

„Ve střeše byly trhliny, opravy proto nebylo možné odkládat. Škola tak má nyní kompletně nový střešní plášť a krytinu, které čekají na své studenty v novém semestru,“ řekl radní pro investice Filip Vácha (TOP 09).

Vánoční dárek v podobě nové střechy dostala škola v ulici Na Pankráci. Vysoká škola kreativní komunikace, která sídlí v budově městské části Praha 4, tak má od nového semestru nový střešní plášť. Do původního zatékalo, a tak bylo nezbytné střechu vyměnit.Vánoční dárek v podobě nové střechy dostala škola v ulici Na Pankráci. Vysoká škola kreativní komunikace, která sídlí v budově městské části Praha 4, tak má od nového semestru nový střešní plášť. Do původního zatékalo, a tak bylo nezbytné střechu vyměnit.Vánoční dárek v podobě nové střechy dostala škola v ulici Na Pankráci. Vysoká škola kreativní komunikace, která sídlí v budově městské části Praha 4, tak má od nového semestru nový střešní plášť. Do původního zatékalo, a tak bylo nezbytné střechu vyměnit.Vánoční dárek v podobě nové střechy dostala škola v ulici Na Pankráci. Vysoká škola kreativní komunikace, která sídlí v budově městské části Praha 4, tak má od nového semestru nový střešní plášť. Do původního zatékalo, a tak bylo nezbytné střechu vyměnit.Vánoční dárek v podobě nové střechy dostala škola v ulici Na Pankráci. Vysoká škola kreativní komunikace, která sídlí v budově městské části Praha 4, tak má od nového semestru nový střešní plášť. Do původního zatékalo, a tak bylo nezbytné střechu vyměnit.

Zveřejněno: 17.12.2020 – Vít Drbal