Speciální web nabízí přehled odběrných míst s antigenními testy

Přehled odběrných míst s antigenními testy v Praze nově přinese web covid.praha.eu, který na začátku října spustilo hlavní město Praha. Tato internetová stránka nabízí přehled o nejbližších volných termínech testování na COVID-19 na území Prahy a Středočeského kraje.

Přehled odběrných míst s antigenními testy v Praze nově přinese web covid.praha.eu , který na začátku října spustilo hlavní město Praha. Tato internetová stránka nabízí přehled o nejbližších volných termínech testování na COVID-19 na území Prahy a Středočeského kraje.

Web covid.praha.eu je určen všem zájemcům o testování se žádankou i pro samoplátce a je navíc propojen s rezervačními systémy jednotlivých odběrových míst. Nově rozšířený přehled odběrných míst s antigenními testy byl spuštěn do testovacího provozu začátkem týdne, ode dneška už funguje pro širokou veřejnost.

Web covid.praha.eu denně navštíví kolem dvou tisíc lidí. Jedná se tak o velmi používanou službu, za kterou magistrát získal ocenění ve speciální kategorii covid-19 soutěže Společně otevíráme data 2020. Spuštěním webu se mimo jiné podařilo zamezit tomu, aby se u testování tvořily dlouhé fronty.