Seznamte se s výsledky ankety k revitalizaci vnitrobloku a parku za podolským kostelem


Známe výsledky online ankety k možnostem revitalizace vnitrobloku a parku za kostelem sv. Michaela Archanděla v Podolí. Stanou se důležitým podkladem pro zpracovatele ideové krajinářsko-architektonické studie revitalizace tohoto území. Ten bude vybrán v horizontu několika týdnů.

Podrobné výsledky ankety naleznete ZDE .

"Rádi bychom předešli případným nedorozuměním a nespokojenosti občanů s navrhovanými řešeními. Proto ještě v průběhu letošního jara proběhne v parku setkání, kde budou mít zájemci příležitost sdělit architektům své podněty a připomínky k rozpracovanému návrhu. Děkuji všem účastníkům ankety za vyjádřené názory a těším se na viděnou u příležitosti představení konceptu studie," říká k dalšímu postupu Patrik Opa (ODS), radní pro územní rozvoj a výstavbu.

Studie bude dokončena během letních prázdnin. Městská část ji využije jako podklad pro postupnou revitalizaci vnitrobloku a parku prostřednictvím uvážlivých drobných zásahů respektujících osobitý charakter místa.

Park za kostelem sv. Michaela Archanděla v Podolí / Zdroj: Mapy.cz - Jiří Borovička
Park za kostelem sv. Michaela Archanděla v Podolí / Zdroj: Mapy.cz - Jiří BorovičkaAktualizováno: 13.03.2022 – Vít Drbal
Vytisknout