Senioři vypluli na jarní Vltavu

Letos první plavbu po nejslavnější české řece absolvovali senioři z Prahy 4 na lodi Európé. Výlet pro ně zorganizovala městská část Praha 4.

„Plavba po řece stále patří mezi nejkrásnější a nejromantičtější zážitky a výlet, který jsme pro naše seniory zorganizovali, to jen potvrdil. Všichni jsme si opravdu užili krásnou atmosféru,“ popsala starostka Irena Michalcová (ANO 2011), která spolu se seniory na nádherné lodi vyplula.

Fotogalerii z akce najdete na odkazu ZDE .

S měsícem dubnem se senioři městské části Praha 4 rozloučili stylově – jarní plavbou po Vltavě. Spolu se starostkou MČ Praha 4 Irenou Michalcovou (ANO 2011) vypluli ve čtvrtek 28. 4. 2022 na dvouhodinovou jízdu metropolí nad Vltavou na výletní lodí Európé za doprovodu živé hudby v podání Václava Bízka. Počasí se, stejně jako na podzimní plavbě pro seniory, opět vydařilo a nic tak nebránilo užít si nevšední zážitek, navíc s kávou a zákuskem v ruce.
Aktualizováno: 02.05.2022 – Vít Drbal