Praha 4 zve na další báječný den pro psa a rodinu

Majitelé a milovníci psů mají letos dostaveníčko v neděli 19. června v parku Na Pankráci na dalším ročníku PesFestu, celodenním festivalu věnovaném čtyřnohým společníkům člověka. PesFest pořádá městská část Praha 4 a stejně jako v předchozích ročnících má tento den plný zábavy charitativní podtext.

„Je to již čtvrtý ročník PesFestu, na kterém oslavujeme naše psí společníky,“ uvedla zastupitelka a organizátorka PesFestu Lucie Michková (ODS), předsedkyně Výboru pro bezpečnost Zastupitelstva městské části Praha 4. „Jeho součástí bude i tradiční charitativní sbírka pro psí útulky. Předem děkujeme za každý dar, který přinesete, nebo na místě zakoupíte, a který pomůže opuštěným a týraným psům.“

Program PesFestu začíná v 10,00 hodin a je připraven pro velké i malé návštěvníky, totéž platí i pro psí plemena. Návštěvníky čekají různé soutěže, ukázka agility, obchůdky s chovatelskými potřebami, odbornými knihami a hračkami, představení služeb pro psy a sportů pro psy a samozřejmě prezentace charitativních organizací, které se starají o zvířata v nouzi. Na letošní ročník připravila navíc městská část Praha 4 novinku – celodenní kynologickou poradnu pod vedením Pavla Bradáče. Po celý den mohou návštěvníci přihlásit svého pejska do soutěže sympaťák PesFestu 2016. Překvapením může být restaurace pro psy nebo stánek se psí zmrzlinou.

Pořadatelé nezapomněli ani na malé návštěvníky, pro které jsou připraveny dětské atrakce, včetně skákacích hradů a mašinky.

Celým báječným dnem pro psa a rodinu bude návštěvníky provázet moderátor Honza Musil. Partnerem akce je Nadace na ochranu zvířat. Vstup na festival, který se koná za každého počasí, je zdarma.

Více informací najdete na www.facebook.com/PesFest.
PesFest 2016 - plakát
Vytisknout