Pozvánka: Komentovaná procházka Velkým hájem

Znáte historii a současnost Velkého háje? Navštěvujete ho někdy a zajímá vás jeho budoucnost? Přijďte na komentovanou procházku a zapojte se do diskuse o tom, jak udělat toto místo bezpečnějším a příjemnějším k aktivnímu trávení volného času.

"Velký háj je podle mého názoru neprávem poněkud opomíjená přírodně-rekreační lokalita na území naší městské části. Nachází se převážně v soukromém vlastnictví. Majitelé, potomci krčského podnikatele a velkostatkáře Tomáše Welze, mají řadu nápadů, jak podpořit rekreační potenciál samotného lesa i přilehlých nelesních pozemků ležících směrem k Jižní spojce. Pojďme o nich diskutovat a společně přispět k realizaci těch nejlepších," uvedl místostarosta pro územní rozvoj a výstavbu Patrik Opa (ODS).

Procházka za účasti zástupců majoritních pozemkových vlastníků a představitelů městské části Praha 4 se uskuteční ve čtvrtek 26. září 2024. Účastníci vyrazí v 17 hodin od autobusové zastávky Nemocnice Krč. Procházka bude ukončena přibližně v 19 hodin u autobusové zastávky Vrbova (místo srazu i ukončení procházky je na přiloženém plánku.

Pozvánka: Komentovaná procházka Velkým hájemPozvánka: Komentovaná procházka Velkým hájemPozvánka: Komentovaná procházka Velkým hájem

Pozvánka: Komentovaná procházka Velkým hájem

Zveřejněno: 04.09.2024 – Vít Drbal