Postup doručování písemností fyzickým osobám s trvalým pobytem v sídle Úřadu městské části Praha 4

Výzvy k převzetí písemnosti od kteréhokoliv odesílatele a písemnosti Úřadu městské části Praha 4 doručované podle správního řádu a daňového řádu adresované fyzickým osobám s trvalým pobytem v sídle Úřadu městské části Praha 4 je možno převzít v podatelně Úřadu městské částí Praha na adrese Antala Staška 2059/80b, Praha 4, v úředních hodinách podatelny.

Postup převzetí písemnosti (prokázání totožnosti, potvrzení převzetí písemnosti) je stejný jako při doručování písemnosti poštovní doručovatelkou. Desátým dnem ode dne, kdy byla písemnost připravena k vyzvednutí, bude považována písemnost za doručenou bez ohledu na to, že fyzická osoba s trvalým pobytem v sídle Úřadu městské části Praha 4 v sídle úřadu fakticky nebydlí a písemnost si nepřevezme.

Informace o provozu podatelny jsou ZDE , kde najdete i kontakt na jednotlivé pracovníky.