Poslední květnový den se na vás těšíme při Dni Země 2022

Městská část Praha 4 vás zve v úterý 31. května 2022 v době od 9 do 17 hodin do Parku Na Pankráci, kde proběhne akce Den Země s Prahou 4. Akce je zaměřena především na děti školního a předškolního věku, ale zajímavá bude i pro dospělé.

Po celý den pro vás budou připraveny pěkné programy a soutěže od organizací a firem jako jsou: Komwag, Ekokom, Ecobat, Asekol, Elektrowin, Kokoza, Lesy hl. m. Prahy, Městské policie hl. m. Prahy, Petmat, Pohoda či Aranžerie.

Dále se na vás těší sokolník a jeho dravci, dětští kouzelníci, pohled dalekohledem na Slunce, vysvětlení, o čem vypovídá zemětřesení s vědci z AV ČR, hry a workshopy s ekologickou tematikou, vysvětlení kompostování, výroba mýdel, výtvarné dílny…

Akce se koná s podporou radního pro životní prostředí a místní Agendu 21 Tomáše Hrdinky (ANO 2011).

Detailnější rozpis časů a akcí na letáčku níže (ke stažení jako JPG nebo PDF).

Den Země 2022

Aktualizováno: 19.05.2022 – Vít Drbal