Kavčí hory - výsledky ankety a pozvánka na procházku

Na otázku, co by si obyvatelé Prahy 4 přáli v přírodním pásu na Kavčích horách, odpověděla anketa, uspořádaná městskou částí Praha 4. Nejvíce poptávané je rozšíření herních aktivit pro děti předškolního i školního věku, vznik místa pro pikniky a grilování s odpovídajícím zázemím a umístění cvičebních a posilovacích prvků různé náročnosti. Současně by měl být zachován relativně klidný charakter území a přírodní ráz skalních partií.

"Rád bych všem respondentům poděkoval za účast v anketě a současně upozornil na možnost zúčastnit se exkurze řešeným územím pod vedením pana docenta Matouše Jebavého z Katedry zahradní a krajinné architektury ČZU," zve veřejnost místostarosta pro území rozvoj a výstavbu Patrik Opa (ODS).

Procházka se uskuteční ve středu 21. února 2024 od 8 hodin dopoledne. Sraz je poblíž Rezidence Kavčí hory za parkem Na Pankráci. Přesné označení místa (start x cíl) ukazují červené šipky v připojeném plánku.

"Děkujeme za všechny podněty získané v rámci ankety. Osobní kontakt s uživateli veřejných prostranství je nicméně nenahraditelný, proto budeme opravdu rádi, pokud se ke mně a mým studentům připojíte a obohatíte úvodní seznámení s řešeným územím o své zkušenosti," zve zájemce o tuto lokalitu docent Jebavý.

Výsledky ankety najdete jako soubor PDF na odkazu ZDE .

Kavčí hory - pozvánka na procházku - mapka start - cíl

Aktualizováno: 14.02.2024 – Vít Drbal