Jak bude úřad otevřen v první polovině prosince

vánoční strom vestibul

S ohledem na změnu v epidemické situaci dochází od pondělí 7. prosince 2020 ke změně otevírací doby Úřadu MČ Praha 4 pro veřejnost. V době od 7. 12. do 18. 12. 2020 budou rozšířeny úřední hodiny v pondělí a ve středu.

Důvodem úpravy úřední doby je povinnost orgánů veřejné moci a správních orgánů omezit osobní kontakty státních zaměstnanců, zaměstnanců a dalších úředních osob s adresáty veřejné správy (s žadateli, s jinými účastníky správních řízení) a dalšími externími osobami na nezbytně nutnou úroveň. Přednost má i nadále písemný, elektronický či telefonický kontakt před osobním ve všech případech, kdy je to možné, avšak při současném umožnění osobního kontaktu klientům/veřejnosti v úředních hodinách v rozsahu stanoveném vládním krizovým opatřením.

S ohledem na změnu v epidemické situaci dochází od pondělí 7. 12. 2020 do pátku 18. 12. 2020 ke změně otevírací doby Úřadu MČ Praha 4 pro veřejnost následujícím způsobem:

Pracoviště na Antala Staška (hlavní budova - všechny odbory, podatelna, pokladna, informační centrum - Czech POINT, správní archiv) a na náměstí Hrdinů (informační centrum - Czech POINT)

• Pondělí a středa: 8:00 - 18:00 hod.

Recepce na Antala Staška (hlavní budova)

• Pondělí až pátek: 6:00 - 20:00

Detašovaná pracoviště: Jílovská (občanské průkazy, cestovní doklady, evidence obyvatelstva, oddělení zón parkovacího stání a informační centrum - Czech POINT), Hlavní (informační centrum - Czech POINT), Michelská (přestupky)

• Pondělí a středa: 8:00 - 12:00 a 13:00 - 18:00

V naléhavých případech je možné dohodnout se na jednání s konkrétním pracovníkem na konkrétním odboru, případně na otevření podatelny (tel. 261 192 410), i v jiném čase než v uvedené otvírací době, ale tuto dohodu je třeba učinit předem telefonicky nebo e-mailem.

Spojení najdete v rubrice KONTAKTY na odkazu ZDE .

Plánovanou otevírací dobu úřadu během vánočních svátků a přelomu roku najdete na odkazu ZDE .

Aktualizováno: 07.12.2020 – Vít Drbal