Dětské skupiny Kotorská a Rabasova mají volná místa pro děti

Zdravotnické zařízení městské části Praha 4, které mnoho let úspěšně provozuje jedny z největších dětských skupin v celé republice, nabízí nyní volná místa pro děti od 1 do 3 let věku. Zařízení přijímá děti do obou svých provozů, tedy do dětských skupin v Kotorské i Rabasově ulici.

I přes různá vládní omezení je i v současné době pro rodiče provoz dětských skupin zachován. Pokud tedy někteří hledají volné místo pro své dítě, mají nyní jedinečnou možnost. Provoz zařízení se drží velmi přísných hygienických předpisů, aby děti byly v maximálním bezpečí. Součástí každé budovy jsou rozlehlé zahrady s mnoha kvalitními herními prvky. Na co všechno se mohou děti těšit, uvidí zájemci také ve videoprezentaci na webových stránkách www.zzpraha4.cz , kde najdou i přihlášky a všechny podrobné informace.

Zájemci ze strany rodičů či prarodičů mohou kontaktovat Zdravotnické zařízení MČ Praha 4, anebo přímo jednotlivá zařízení podle toho, kde by jim docházka lépe vyhovovala:

Dětské skupiny Kotorská:
Dětské skupiny Rabasova:
Zdravotnické zařízení městské části Praha 4 provozuje celkem sedm jednotlivých dětských skupin (oddělení) s kapacitou 20 dětí na jednu skupinu. Ideální věk dítěte, které do skupiny začne docházet, jsou dva roky, ale vždy velice záleží na posouzení individuality dítěte. Provozní doba v obou budovách je od 6.30 hodin a děti v dětské skupině mohou být až do 17.00 hodin. Celý den je čeká profesionální péče a individuální přístup, který vede k jejich kvalitnímu rozvoji. V každém oddělení jsou tři vychovatelky a jedna asistentka, takže je zajištěna individuální péče o každé dítě.

Zveřejněno: 16.10.2020 – Vít Drbal