Dětské dopravní hřiště Jánošíkova zahájilo provoz

Městská část Praha 4 ve spolupráci s Městskou policií hlavního města Prahy dnes zahájila letošní provoz na dětském dopravním hřišti Jánošíkova (Pod Krčským lesem 25, Praha 4). Děti si zde mohou vyzkoušet přípravu na jízdu na kole v dopravním provozu, seznámit se se základními pravidly silničního provozu a vyzkoušet si jízdu zručnosti.

„Bezpečnost dětí je pro nás prioritou,“ uvedla Lucie Michková (ODS), předsedkyně Výboru pro bezpečnost Zastupitelstva městské části Praha 4. „Proto se ve spolupráci s městskou policií snažíme děti naučit, jak se bezpečně pohybovat v silničním provozu.“

Hřiště je v provozu každý pátek od 15.00 do 19.00 hodin a v sobotu od 11.00 do 19.00 hodin. O letních prázdninách od pondělí až do pátku od 11.00 do 19.00 hodin.