Informační centra Úřadu městské části Praha 4

Czech POINT ANTALA STAŠKA
CzechPOINT Antala Staška .jpg
Antala Staška 2059/80b, Praha 4
(budova nového Úřadu MČ Praha 4; metro C - Budějovická)

Informační centrum NÁMĚSTÍ HRDINŮ
Informační kancelář nám. Hrdinů 3
náměstí Hrdinů 3/1634, Praha 4
(budova Centrotexu; metro C - Pražského povstání)

Informační centrum JÍLOVSKÁ
_DSC1422.jpg
Jílovská 1148/14, Praha 4
(budova pracoviště odboru správních agend)

!!! Upozornění !!!

Ve dnech od 18. 9. 2019 do 20. 9. 2019 bude IC z důvodu čerpání řádné dovolené uzavřeno.

Informační centrum HLAVNÍ
Informační kancelář Hlavní 1402
Czech POINT logo 2.jpg
Hlavní 1402/141, Praha 4 - (objekt bývalé kino Sigma)

Informační centrum BRANICKÁ  -  Branická 44, Praha 4 (objekt tzv. Dominikánského dvora)
K datu 1. 2. 2019 byl provoz tohoto IC ukončen.
Služby Czech POINTU poskytuje nejbližší pošta na adrese Jiskrova 750/5, Praha 4-Braník
a ostatní služby poskytuje IC Jílovská, která je od zastávky "U Staré pošty" čtyři stanice autobusem linky 196 do zastávky „Sídliště Novodvorská“.

Ověřování pravosti podpisů a listin mimo úřad

Czech POINT V Praze 4

Blíže nespecifikovaný obrázek
Český Podací Ověřovací Informační Národní Terminál,
 tedy Czech POINT je projektem, jehož cílem je zredukovat přílišnou byrokracii ve vztahu občan – veřejná správa. V minulosti musel občan často navštívit několik úřadů k vyřízení jednoho problému. Czech POINT slouží jako asistované místo výkonu veřejné správy, umožňující komunikaci se státem prostřednictvím jednoho místa tak, aby „obíhala data, a ne občan“.

Od 1. 7. 2012 jsou spuštěny základní registry na základě zákona č.111/2009 Sb., o základních registrech v pozdějším znění. Základní registry jsou registr obyvatel (ROB), registr osob (ROS), registr práv a povinností (RPP) a registr územní identifikace adres a nemovitostí (RUIAN). Více informací o základních registrech najdete
ZDE.

O všechny níže uvedené výpisy lze požádat na pracovišti Czech POINT Antala Staška (Úřad městské části Praha 4) a také ve všech detašovaných informačních centrech Úřadu městské části Praha 4.

#s3gt_translate_tooltip_mini { display: none !important; }
Aktualizováno: 17.09.2019