Známe výsledky ankety o veřejném prostoru sídliště Zelená liška

Anketa proběhla ve spolupráci s Katedrou zahradní a krajinné architektury ČZU za účasti 105 respondentů. Účelem dotazníku bylo zjistit, jak respondenti hodnotí vybraná veřejná prostranství na Zelené Lišce a prověřit, jaké by přivítali krajinářské úpravy a mikrozásahy.

"Děkuji všem účastníkům ankety za vyjádřené názory. Výsledky jsme již předali studentům zahradní a krajinné architektury, aby je mohli zohlednit ve svých návrzích," říká místostarosta Patrik Opa (ODS), který měl v minulém volebním období jako radní na starosti oblast územního rozvoje a výstavby.

Komentovaná procházka 12. 12. 2022 od 18:15 hod

Zajímá vás, jaké návrhy studenti vytvoří? Rádi byste o nich diskutovali a poskytli autorům zpětnou vazbu? Pokud ano, zúčastněte se, prosím, komentované procházky s vyučujícími a studenty katedry 12. prosince v podvečer. Vyrážíme v 18:15 hod. od dětského hřiště Humpolecká.

Výsledky samotné ankety si můžete stáhnou ZDE (soubor PDF nebo kliknutím na obrázek dole).

Známe výsledky ankety o veřejném prostoru sídliště Zelená liška
Zveřejněno: 20.11.2022 – Vít Drbal   |   Aktualizováno: 21.11.2022 – Vít Drbal