Žluté lázně hostily první ročník seniorského Turnaje o pohár starostky v pétanque

31. května 2022 se sportovní nadšenci z řad seniorů MČ Praha 4 sešli ve Žlutých lázních, aby zde změřili síly v prvním ročníku Turnaje o pohár starostky v pétanque.

Poslední květnový den se sportovní nadšenci z řad seniorů MČ Praha 4 sešli ve Žlutých lázních, aby zde změřili síly v prvním ročníku Turnaje o pohár starostky v pétanque. Za krásného a slunného dne se v třech kolech utkalo 16 účastníků, z nichž vzešli tři vítězové. Ti si pak domů odnesli kromě diplomu i pěkný pohár.

Turnaj proběhl pod odborným vedením profesionálů, kteří mají zkušenosti z mezinárodních turnajů ( www.petanque-pro-vas.com ). Mezi zápolícími hráči nechyběla ani starostka Prahy 4 Irena Michalcová (ANO 2011), která si „házení koulí“ opravdu užila.

Oddělení rodinné politiky zdejší radnice, které turnaj připravovalo, se na vás těší u druhého ročníku turnaje, který je v plánu na příští.

Gratulujeme nejen vítězům, ale všem účastníkům ke skvělým výkonům!

Další foto najdete ve větší fotogalerii na odkazu ZDE .

Aktualizováno: 10.06.2022 – Vít Drbal