Výstava LIFMAT 2022: změřte si své zdraví podpořila nové technologie v medicíně

Starostka Irena Michalcová a člen Zastupitelstva městské části Praha 4 Radek Lacko (oba ANO 2011) si v pátek 9. září 2022 prohlédli v Cubex centru Praha výstavu LIFMAT 2022: změřte si své zdraví. Městská část podpořila odbornou konferenci určenou pro odborníky a výstavu pro širokou veřejnost finančním darem.

Starostka Irena Michalcová a člen Zastupitelstva městské části Praha 4 Radek Lacko (oba ANO 2011) si dnes prohlédli v Cubex centru Praha výstavu LIFMAT 2022: změřte si své zdraví. Městská část podpořila odbornou konferenci určenou pro odborníky a výstavu pro širokou veřejnost finančním darem.

„První den této dvoudenní akce byl určen odborníkům ze zdravotnictví a studentům lékařských a technických vysokých škol, dnešní výstava byla pro všechny, které zajímají nové zdravotní služby, telemedicína a zdravotní aplikace a další témata z moderní diagnostiky a péče o pacienty,“ uvedla starostka Irena Michalcová. „Akce tak je příspěvkem k tomu, abychom snáze pochopili moderní svět medicíny, podporuje diagnostiku, a tím i prevenci, kterou stále ještě mnoho lidí u nás podceňuje.“

Výstava, kterou si představitelé Prahy 4 prohlédli, nabídla ukázky moderní medicíny a diagnostiky. "Pro Prahu 4 je ctí hostit na svém území takto významnou akci, která by se k nám navíc měla vracet i v dalších letech. A je jen dobře, že se i široká veřejnost mohla seznámit s přístroji symbolizujícícmi 21. století," vyzdvihl zastupitel a předseda Finančního výboru ZMČ Praha 4 Radek Lacko, který si sám přístroje vyzkoušel.

Více foto v malé fotogalerii na odkazu ZDE .

Aktualizováno: 09.09.2022 – Vít Drbal