Ve FTN začalo v pondělí očkování seniorů nad 80 let


Ve Fakultní Thomayerově nemocnici (FTN) začalo očkování proti covid-19 u seniorů nad 80 let, a to v novém očkovacím centru. FTN

Ve Fakultní Thomayerově nemocnici (FTN) začalo v pondělí 18. ledna 2021 očkování proti Covid-19 u seniorů nad 80 let. Probíhá v novém očkovacím centru v pavilonu F. Nemocnice doporučuje všem, aby se na očkování dostavili v čase, na který byli objednáni podle své registrace a následné rezervace v Centrálním rezervačním systému.

Registrace a následná rezervace je povinná! Bez předchozí registrace a rezervace místa a termínu nelze provést očkování. Denní kapacita očkovacího centra je minimálně 300 osob.

KDY: otevřeno je denně včetně víkendů od 7:00 do 19:00 hodin.

KDE: pavilon F (za nemocniční jídelnou, je nutné sledovat navigační směrové cedule za vjezdem do nemocnice).

Pro vozíčkáře jsou nově k dispozici 4 (čtyři) parkovací místa přímo před očkovacím centrem, ostatním řidičům FTN doporučuje parkovat mimo areál nemocnice z důvodů omezené kapacity parkovacích míst.

Pokyny k očkování:
  • Je nutné mít s sebou platný průkaz totožnosti (občanský průkaz či pas), průkaz pojištěnce a kvůli rychlejšímu odbavení i vyplněný dotazník o aktuálním zdravotním stavu (ke stažení zde jako soubor PDF nebo soubor DOC (word).
  • V očkovacím centru je povinné dodržovat všechna platná protiepidemiologická a hygienická opatření (tzv. pravidlo 3R - ROUŠKA, DEZINFEKCE RUKOU a ROZESTUPY) a dále dodržovat pokyny přítomných zdravotníků.

Bližší informace o očkování proti COVID-19 na webu MZ ČR - https://koronavirus.mzcr.cz/ockovani-proti-covid-19

Registrace a získání termínu očkování na webu MZ ČR - https://registrace.mzcr.cz/

FOTOGALERIEZDROJ: TZ FTN ze dne 18. 1. 2021
Aktualizováno: 18.01.2021 – Vít Drbal
Vytisknout