Upozornění: Bourací práce v ulicích Na Pankráci a Táborská budou hlučné

Dopravní podnik hlavního města Prahy, který realizuje rozsáhlou Rekonstrukci tramvajové trati Vladimírova - Táborská - Na Pankráci - Na Veselí - Soudní, upozorňuje obyvatele ulic Na Pankráci a Táborská, že v období od 2. dubna do 5. dubna 2021 bude docházet v úseku trati mezi ulicemi Děkanská Vinice a Lounských k hlučným bouracím pracím.

Důvodem je, že po odstranění původního svršku tramvajové trati byly objeveny zabetonované původní železobetonové pražce, které není možné odstranit frézováním, a je proto nutné použít hlučnější technologii.

Zveřejněno: 01.04.2021 – Vít Drbal