Uložení ostatků do pohřebního místa MČ Praha 4

Městská část Praha 4 již podruhé uložila ostatky osob zesnulých v Praze 4, k nimž se nepřihlásili rodinní příslušníci, kteří by jejich pohřeb zajistili. Ostatky těchto osob byly v úterý 13. října 2020 uloženy za přítomnosti představitelů městské části do hrobky na hřbitově Nusle.

Úložiště pro urny má městská část pronajaté od Správy pražských hřbitovů na dobu 20 let. Úřad MČ Praha 4 zajišťuje každoročně přibližně sedmdesát až osmdesát sociálních pohřbů.

Další foto ze smutečního obřadu najdete na odkazu ZDE .

Zveřejněno: 14.10.2020 – Vít Drbal