UPOZORNĚNÍ - Dopravní omezení v Libušské bude zřejmě již jen v pondělí 26. října 2020


NOVĚ II.:

V Libušské ulici nedaleko prodejny Lidl porušila spodní voda izolaci topného potrubí. V předchozích dnech zde proto bylo položeno provizorní potrubí s tím, že v době prací byl omezen provoz a v místě byla částečná uzavírka vozovky. Poslední etapa nyní na motoristy čeká zřejmě v pondělí 26. října 2020, kdy dojde k pokládce asfaltu. Víkendový termín bohužel není z technických důvodů možný. Sledujte proto dopravní značení a projíždějte danou oblastí opatrně!

NOVĚ:

V Libušské ulici nedaleko prodejny Lidl porušila spodní voda izolaci topného potrubí. Během víkendů 17. a 18. října a 24. a 25. října zde proto bude položeno provizorní potrubí s tím, že v daných termínech bude v době prací omezen provoz a v místě bude částečná uzavírka vozovky.

Sledujte proto dopravní značení a projíždějte danou oblastí opatrně!

PŮVODNÍ:
V Libušské ulici nedaleko prodejny Lidl porušila spodní voda izolaci topného potrubí. Během říjnových víkendů 10. a 11. října 2020 a 17. a 18. října 2020 zde proto bude položeno provizorní potrubí s tím, že v daných termínech bude v době prací omezen provoz a v místě bude částečná uzavírka vozovky.
Zveřejněno: 05.10.2020 – Vít Drbal
Vytisknout