Rozsvícení vánočního stromu v Nuslích

Na náměstí Bratří Synků se v sobotu 3. prosince 2022 v podvečer rozzářil zdejší specifický vánoční strom. Předcházelo mu odpolední dětské zdobení perníčků v zimní zahradě Baštovy zmrzlinárny, prezentace rukodělných výrobků v Café V zahradě a zajímavá Lego dílna od Lego bazaru Figurera či strojení malého stromečku pro nejmenší děti.

Na příchozí čekaly také různé dobroty a s ohledem na počasí i velmi oceňovaný svařák a mandlovice. Příjemnou akci si kromě velkého množství rodičů s dětmi a místních z lokality nenechali ujít ani starosta Prahy 4 Ondřej Kubín (ODS) spolu s místostarostou pro kulturu a majetek Michalem Hrozou. (TOP 09), kterým se velmi líbila.

Organizátorům milého adventního odpoledne - „Nuselské partě“ a panu Jiřímu Reichlovi - patří velký dík!

Rozsvícení vánočních stromů, které různou formou městská část Praha 4 podporuje, proběhlo v sobotu i v Táborské před radnicí a na nám. Generála Kutlvašra. Od druhé adventní neděle by pak měla svítit celá vánoční výzdoba na naší městské části.

Další foto pak v malé fotogalerii na odkazu ZDE .

Na náměstí Bratří Synků se v sobotu 3. prosince 2022 v podvečer rozzářil zdejší specifický vánoční strom. Příjemnou akci si kromě velkého množství rodičů s dětmi a místních z lokality nenechali ujít ani starosta Prahy 4 Ondřej Kubín (ODS) spolu s místostarostou pro kulturu a majetek Michalem Hrozou. (TOP 09), kterým se velmi líbila. Na náměstí Bratří Synků se v sobotu 3. prosince 2022 v podvečer rozzářil zdejší specifický vánoční strom. Příjemnou akci si kromě velkého množství rodičů s dětmi a místních z lokality nenechali ujít ani starosta Prahy 4 Ondřej Kubín (ODS) spolu s místostarostou pro kulturu a majetek Michalem Hrozou. (TOP 09), kterým se velmi líbila. Na náměstí Bratří Synků se v sobotu 3. prosince 2022 v podvečer rozzářil zdejší specifický vánoční strom. Příjemnou akci si kromě velkého množství rodičů s dětmi a místních z lokality nenechali ujít ani starosta Prahy 4 Ondřej Kubín (ODS) spolu s místostarostou pro kulturu a majetek Michalem Hrozou. (TOP 09), kterým se velmi líbila.

Aktualizováno: 03.12.2022 – Vít Drbal