Respirátory pro seniory z Prahy 4 vydáváme v IC Hlavní

Městská část Praha 4 pokračuje v rozdávání respirátorů seniorům, kteří mají trvalé bydliště v Praze 4. Kvůli rozsáhlé rekonstrukci tramvajové trati a s tím související zhoršené dostupnosti historické Nuselské radnici budou respirátory vydávány pouze na Spořilově v Informačním centru MČ Praha 4 (Hlavní 1402/141).

Tento týden si obyvatelé katastrálních území Braník, Hodkovičky, Krč, Lhotka. Michle, Nusle, Podolí a části Vinohrad a Záběhlic, které náleží do městské části Praha 4, mohou respirátory vyzvednout v úterý 30. března 2021 od 12 do 18 hodin.

Dalším distribučním dnem bude úterý 6. dubna 2021. Respirátory budou opět vydávány v IC Hlavní v době od 12 do 18 hodin.

Respirátory budou vydávány po prokázání věku 50 let a více a trvalého bydliště v MČ Praha 4.

Praha 4 pokračuje v distribuci respirátorů

Aktualizováno: 29.03.2021 – Vít Drbal