Radní schválili výstavbu nových bytů

Celkem deset nových bytů postaví městská část Praha 4 v podkroví pěti domů v Táborské ulici. Stavební záměr a soutěž dnes schválili radní městské části. Projekt bude stát podle předpokladů necelých 20 milionů korun.
Ilustrační foto - Táborská ulice, březen 2017

„Součástí ceny budou samozřejmě nová střešní okna, odvětrání a veškeré instalace. Těmito byty se snažíme rozšířit kapacitu našich domů a nabídnout tak občanům další místa k bydlení,“ řekl radní pro investice Filip Vácha (TOP 09).

Rada schválila zadávací řízení a firmy nyní budou podávat nabídky na realizaci. Stavba by následně měla být hotová přibližně do osmi měsíců.

Aktualizováno: 31.03.2021 – Vít Drbal