Praha 4 ubytovala rodinu s hendikepovaným dítětem

Městská část Praha 4 poskytla na žádost Krajského asistenčního centra pomoci Ukrajině ubytování ukrajinské rodině s postiženým dítětem. Pětičlenná rodina s půlročním dítětem a 17letým mladíkem, který je fyzicky a mentálně hendikepovaný a je na vozíku, našla nový domov v bytě 2+1. Ten městská část vybavila základním vybavením.

Polohovací postel pro hendikepovaného mladíka peřiny a povlečení, ručníky, nádobí a potřeby pro děti poskytla Nadace sester Boromejek. Potravinová banka dodala rodině základní potraviny.

Děkujeme, že pomáháte!

Městská část Praha 4 poskytla na žádost Krajského asistenčního centra pomoci Ukrajině ubytování ukrajinské rodině s postiženým dítětem. Městská část Praha 4 poskytla na žádost Krajského asistenčního centra pomoci Ukrajině ubytování ukrajinské rodině s postiženým dítětem. Městská část Praha 4 poskytla na žádost Krajského asistenčního centra pomoci Ukrajině ubytování ukrajinské rodině s postiženým dítětem. Městská část Praha 4 poskytla na žádost Krajského asistenčního centra pomoci Ukrajině ubytování ukrajinské rodině s postiženým dítětem.

Aktualizováno: 17.03.2022 – Vít Drbal