Praha 4 předala dar personálu dvou nemocnic


Městská část Praha 4 přela lékařům a zdravotnickému personálu Thomayerovy nemocnice v Krči a Fakultní nemocnice Královské Vinohrady poděkování ve formě potravinových balíčků. Potravinové balíčky jsou určeny pro lékaře, zdravotní sestry a ostatní zdravotnický personál obou nemocnic starající se o pacienty s COVID-19. Pro každou z uvedených dvou nemocnic uvolnila Rada městské části Praha 4 na nákup balíčků 50 000 korun.  Na snímku předání potravinových balíčků lékařům Fakultní nemocnice Královské Vinohrady.
Předání potravinových balíčků lékařům Fakultní nemocnice Královské Vinohrady.

Městská část Praha 4 přela lékařům a zdravotnickému personálu Thomayerovy nemocnice v Krči a Fakultní nemocnice Královské Vinohrady poděkování ve formě potravinových balíčků.

Potravinové balíčky jsou určeny pro lékaře, zdravotní sestry a ostatní zdravotnický personál obou nemocnic starající se o pacienty s COVID-19. Pro každou z uvedených dvou nemocnic uvolnila Rada městské části Praha 4 na nákup balíčků 50 000 korun.

Potravinové balíčky ve stejné hodnotě věnovala městská část Praze 4 personálu Thomayerovy nemocnice v Krči a Fakultní nemocnice Královské Vinohrady už v první vlně koronavirové nákazy v dubnu tohoto roku.

Vytisknout