Praha 4 poděkovala darem personálu dvou nemocnic

Thomayerova nemocnice v Krči - TN
Thomayerova nemocnice v Krči / Zdroj: Google maps

Městská část Praha 4 pošle lékařům a ostatnímu zdravotnickému personálu Thomayerovy nemocnice v Krči a Fakultní nemocnice Královské Vinohrady poděkování ve formě potravinových balíčků. Dnes o tom rozhodla rada městské části. Potravinové balíčky jsou určeny pro lékaře, zdravotní sestry a ostatní zdravotnický personál obou nemocnic starající se o pacienty s COVID-19. Pro každou z uvedených dvou nemocnic uvolnili radní na nákup balíčků 50 000 korun.

„Zdravotnický personál obou nemocnic odvádí úctyhodný výkon při zvládání následků pandemie čínské chřipky. Přestože je čeká ještě hodně práce, chtěli jsme jim už nyní alespoň tímto způsobem vyjádřit uznání a poděkování,“ uvedl 1. místostarosta Zdeněk Kovářík (ODS).

Potravinové balíčky ve stejné hodnotě věnovala městská část Praze 4 personálu Thomayerovy nemocnice v Krči a Fakultní nemocnice Královské Vinohrady už v první vlně koronavirové nákazy v dubnu tohoto roku.

Fakultní nemocnice Královské Vinohrady - FNKV
Fakultní nemocnice Královské Vinohrady / Zdroj: Google maps