Pomozte nám změnit veřejná prostranství podél Podolského nábřeží až k Barrandovskému mostu

Připravovanou revitalizací Nedvědova náměstí a nastíněnou možností regenerace Branických skal to nekončí, ale začíná! Podél Vltavy mezi Podolskou vodárnou a Barrandovským mostem je ještě řada veřejných prostranství, která by si jistě zasloužila nechat vdechnout nový život. A proto se na vás obracíme s další anketou.

Příprava projektová dokumentace k revitalizaci Nedvědova náměstí utěšeně běží a městská část také zahájila výběr projektového partnera pro posouzení možností regenerace oblíbené rekreační lokality a přírodní památky Branické skály.

V níže položených částech Podolí, Dvorců či Braníka se ale nacházejí ještě další veřejná prostranství s nevyužitým potenciálem. Jak vnímáte a využíváte veřejná prostranství v této oblasti právě vy?

„Přispějte prosím svými názory a zkušenostmi ke vzniku dlouhodobé vize revitalizace těchto veřejných prostranství,“ žádá občany o spolupráci radní pro územní rozvoj, výstavbu a památkovou péči Patrik Opa (ODS).

Anketu je možné vyplnit do 6. 12. 2021 na adrese:

Těšíme se na vaše názory, tipy a zkušenosti!

Aktualizováno: 22.11.2021 – Vít Drbal