Naši školáci i předškoláci testování zvládají

Za chvilku bude výsledek testu.

„Od pondělí osobně monitoruji návrat dětí i samotné testování a musím s radostí konstatovat, že personál našich škol je perfektně připravený a že samotné děti vše zvládají s úsměvem,“ prozradila starostka Prahy 4 Irena Michalcová.

Její slova potvrdil i ředitel základní školy Ivan Tuček. „Děti žádné potíže nemají a testování vcelku radostně zvládají,“ uvedl. Obdobně vše v klidu probíhá i v mateřské škole, jež je součástí areálu základní školy.

Tento týden do ZŠ Plamínkové docházejí žáci třetích až pátých ročníků a od příštího týdne se na rotační výuku vrátí i prvňáčci a druháci.

Více fotografií z testování najdete v naší malé fotogalerii na odkazu ZDE .

Od pondělního návratu dětí do základních a mateřských škol se novým ranním rituálem stalo testování, které děti, někdy i za pomoci rodičů či vyučujících, dvakrát týdně po příchodu do škol provádějí. A jak se dnes mohla přesvědčit v Základní škole Plamínkové osobně starostka Irena Michalcová (ANO 2011), dětem to jde pěkně od ruky a vše v naprosté většinou probíhá v klidu. Testovacími dny jsou pondělí a čtvrtek. Snímek je ze čtvrtka 15. dubna 2021.Od pondělního návratu dětí do základních a mateřských škol se novým ranním rituálem stalo testování, které děti, někdy i za pomoci rodičů či vyučujících, dvakrát týdně po příchodu do škol provádějí. A jak se dnes mohla přesvědčit v Základní škole Plamínkové osobně starostka Irena Michalcová (ANO 2011), dětem to jde pěkně od ruky a vše v naprosté většinou probíhá v klidu. Testovacími dny jsou pondělí a čtvrtek. Snímek je ze čtvrtka 15. dubna 2021.Od pondělního návratu dětí do základních a mateřských škol se novým ranním rituálem stalo testování, které děti, někdy i za pomoci rodičů či vyučujících, dvakrát týdně po příchodu do škol provádějí. A jak se dnes mohla přesvědčit v Základní škole Plamínkové osobně starostka Irena Michalcová (ANO 2011), dětem to jde pěkně od ruky a vše v naprosté většinou probíhá v klidu. Testovacími dny jsou pondělí a čtvrtek. Snímek je ze čtvrtka 15. dubna 2021.
Testy dopadly dobře a tak hurá do třídy...

Aktualizováno: 15.04.2021 – Vít Drbal