Městská část Praha 4 distribuuje roušky

Městská část Praha 4 zajistila větší počet jednorázových roušek a vlastní distribucí je dodala do základních a mateřských škol, které v mimořádném režimu zajišťují provoz pro děti zaměstnanců Integrovaného záchranného systému (IZS) a další nezbytné profese, a dalším zařízením.

600 kusů roušek obdrželi klienti v sociálních zařízeních zřizovaných městskou částí a v domech s pečovatelskou službou, 2000 kusů ještě v průběhu dnešního a zítřejšího dne rozdá městská část dalším poskytovatelům, zejména sociálních služeb v Praze 4.

„Jsme připraveni pomoci i dalším poskytovatelům služeb na našem území,“ uvedla starostka Irena Michalcová (ANO 2011).

Provoz Úřadu MČ Praha 4 v omezeném režimu je též plně pokryt nezbytnými rouškami.

Zveřejněno: 24.03.2020 – Vít Drbal