MČ Praha 4 pokračuje v rozdávání respirátorů seniorům

Respirátory vydává Praha 4 na Nuselské radnici

Dalších 1500 respirátorů rozdala městská část Praha 4 svým seniorům minulý týden na distribučním místě v přízemí budovy historické Nuselské radnice na Táborské ulici. V jejich rozdávání seniorům bude pokračovat až do konce měsíce března.

Tento týden si obyvatelé katastrálních území Braník, Hodkovičky, Krč, Lhotka. Michle, Nusle, Podolí a části Vinohrad a Záběhlic, které náleží do městské části Praha 4, mohou respirátory opět vyzvednout na Nuselské radnici (Táborská 500) v následujících dnech a časech:
  • Úterý od 12 do 18 hodin
  • Čtvrtek od 8 do 14 hodin

V úterý 30. března 2021 budou respirátory kvůli rozsáhlé rekonstrukci tramvajové trati v Nuslích, která výrazně omezí provoz v této části Prahy 4, rozdávány v Informačním centru MČ Praha 4 na Spořilově (Hlavní 1402/141) v době od 12 do 18 hodin..

Respirátory budou vydávány po prokázání věku 50 let a více a trvalého bydliště v MČ Praha 4.

Praha 4 pokračuje v distribuci respirátorů

Aktualizováno: 22.03.2021 – Vít Drbal