Do knihovny znovu pouze on-line


Knihovna Jezerka je uzavřená.
Knihovna Jezerka

Městská knihovna v Praze znovu zcela uzavřela v souvislosti se zhoršující se pandemickou situací a přechodem do 5. stupně PES všechny pobočky, včetně poboček v Praze 4. Knihovna aktuálně provozuje pobočky v režimu "Knihoken" pro výdej splněných rezervací a vracení výpůjček. Zavřeno bude do odvolání a služby knihovny budou dostupné pouze on-line.

Všechny výpůjčky jsou prodloužené do konce ledna 2021, stejně jako splněné rezervace. Pozastaveno je také nabíhání zpozdného, tedy sankčního poplatku za pozdní vrácení knih. Vracet knihy je možné do biblioboxů u poboček Lužiny, Opatov a Jezerka.

E-knihy jsou dostupné na www.e-knihovna.cz , tituly současné světové beletrie nabízí služba BOOKPORT ( www.mlp.cz/bookport ), která je dostupná pouze registrovaným čtenářům. Nemáte ještě čtenářský průkaz, nebo už ho máte propadlý? Nevadí, registrovat se do knihovny, i prodloužit platnost průkazu, je možné jednoduše online na www.mlp.cz .

V případě dotazů jsou pracovníci Městské knihovny v Praze čtenářům k dispozici na telefonu ( 222 113 555 ), e-mailu ( knihovna@mlp.cz ) nebo na Facebooku ( www.facebook.com/knihovna ).

Knihovna Jezerka je uzavřená.


Zveřejněno: 07.01.2021 – Vít Drbal
Vytisknout