Děti z MŠ 4 pastelky mají od radnice nový altán

„Děti od nynějška mohou v novém altánu, tedy na čerstvém vzduchu, poznávat širokou paletu různých přírodnin, ale také kreativně tvořit, malovat, zpívat anebo tancovat. Altán je vybaven vzorky přírodnin, elektřinou, wifi, dětským mikroskopem i notebookem,“ popsala starostka Prahy 4 Irena Michalcová (ANO 2011), která má školství ve své gesci a provoz altánu s dětmi a vedením mateřské školy zahájila.

Altán bude podle jejích slov možné využívat například i pro workshopy s rodiči a další vzdělávací, kulturní nebo společenské akce.

Další foto v malé fotogalerii na odkazu ZDE .

Mateřská škola 4 pastelky, pracoviště Plamínkové, zahájila v pondělí 2. května 2022 na své zahradě provoz nového výukového altánu. Ten bude plnit funkci nové učebny s širokou nabídkou možného zapojení pro předškoláky a umožní i další aktivity. Na otevření se přišla podívat i starostka Prahy 4 Irena Michalcová (ANO 2011).

Zveřejněno: 03.05.2022 – Vít Drbal