Běžecká škola Prahy 4


NOVINKY Z BĚŽECKÉ ŠKOLY


Vzhledem k okolnostem bohužel musíme zrušit běžeckou školu v příštích 14 dnech. Doporučujeme běhat individuálně a posilovat tím imunitu. Těšíme se na vás po lockdownu!


21. 10. 2020

 • Běžeckou školu navštívil moderátor Petr Vágner

  12.06.2020
  Druhý červnový výběh Běžecké školy Prahy 4 navštívil známý moderátor Petr Vágner (CNN, Top Star). Obratem se ujal role vodiče slabozraké Martiny, která pro něj byla známá již z triatlonových závodů v Račicích.
 • Běžecká škola uvítala slabozraké a nevidomé

  29.05.2020
  K bezplatné Běžecké škole Prahy 4, která každý čtvrtek učí běhat správně a zdravě všechny zájemce, se tento čtvrtek 28. května 2020 nově připojila skupina nevidomých a slabozrakých. A bude chodit pravidelně i nadále. Role traséra (vodiče) se ujal ředitel Běžecké školy Prahy 4 Martin Dvořák.
 • Běžecká škola startuje v omezeném režimu

  09.04.2020
  Běh je dobrý nejen pro udržení a posílení kondice, nebo hubnutí, ale je to doporučovaný prostředek pro každého, kdo se potřebuje vyrovnat se stresem nebo si jen vyčistit hlavu. Proto ve čtvrtek 16. dubna 2020 obnoví Běžecká škola Prahy 4 po vynucené pauze svoji činnost, i když jen v omezeném režimu respektujícím všechna vládní nařízení nouzového stavu. Více v článku ...


ÚVODNÍ ČLÁNEK - PROFIL BĚŽECKÉ ŠKOLY PRAHY 4Běžecká škola Prahy 4.jpg

Jediná akreditovaná běžecká škola v ČR
dle Českého atletického svazu je:


Běžecká škola Prahy 4!Pro každého, kdo chce začít s běháním, chce zhubnout, posílit svoji kondici, nebo se vyrovnat se stresem či si jen vyčistit hlavu, je určena bezplatná Běžecká škola Prahy 4. Je to nový projekt městské části Praha 4, jehož cílem je sdružit všechny příznivce běhání a umožnit jim, podle jejich výkonnosti, společný a tělu zdravý pohyb v tréninkových skupinách.

Běhání prožívá svoji renesanci a věnují se mu denně miliony lidí po celém světě. Není divu, jde o nízkonákladový sport, běhat lze za každého počasí a jako doplněk je běh ideální k jiným sportovním činnostem. Do Běžecké školy Prahy 4 se mohou přihlásit výkonnostní běžci i naprostí začátečníci, skupinky přátel, maminky s malými dětmi, senioři, notoričtí odvykači kouření, bojovníci s nadváhou a další. Organizátoři všem slibují pravidelné tréninkové konzultace i nové tréninkové trasy pro běžce, kteří už mají svoje obvyklé cesty proběhané křížem krážem.

Běžecká škola Prahy 4
Den a datum: každý čtvrtek
Čas: 18:00 hodin
Místo srazu (zimní sezóna): od 31. 10. 2019 ve Žlutých lázních
Místo srazu (letní sezóna):od 16. 4. 2019 u rybníka Labuť u Krčského lesa

Běžecká škola Prahy 4 je pro zájemce ZCELA ZDARMA!

Běžečtí odborníci nejprve příchozí rozdělí podle jejich výkonnosti, poté se všichni společně lehce protáhnou a bude následovat samotný běh po trasách, odpovídající fyzickým možnostem jednotlivých tréninkových skupin.

 

ODKAZ - Behamenactyrce.cz.jpg

 

Facebook - logo.jpg


Běžecká škola v zimovišti ve Žlutých lázních
Aktualizováno: 21.10.2020 – Vít Drbal
Vytisknout