Akce pro veřejnost jsou odloženy

Na základě rozhodnutí vlády, které vzešlo z úterního zasedání Bezpečnostní rady státu, jsou s platností od úterý 10. března 2020 od 18 hodin zakázány na celém území České republiky všechny hromadné akce s účastí nad 100 lidí. Toto opatření se dotkne i řady akcí na území městské části Praha 4.

Tento měsíc se tak nebudou konat některé plánované akce pro veřejnost, na kterých se různou formou spolupodílí i naše městská část.

Pořadatelé dalších akcí by měli respektovat nařízené mimořádné opatření (plný text zde).

V sobotu 14. března 2020 se tedy neuskuteční Slavnostní otevření Branického divadla, odkládá se také premiéra dětského představení MiMJOVÉ a další představení Losers Cirque Company v Branickém divadle. O náhradních termínech vás budeme včas informovat.

Neuskuteční se ani koncert na Nuselské radnici ve čtvrtek 19. března 2020 a vyhlášení Sportovce Prahy 4 roku 2019 v KC Novodvorská v sobotu 21. března 2020. Obě akce proběhnou v náhradních termínech, které oznámíme s dostatečným časovým předstihem prostřednictvím informačních kanálů MČ Praha 4.

Zároveň jsou odloženy veškeré kulturní a sportovní akce při účasti nad 100 osob, které měly proběhnout na základě uzavřených nájemních smluv v KC Novodvorská a na Nuselské radnici do 31. března 2020.

Z důvodu současné epidemiologické situace se ruší osvětová akce pro děti a veřejnost Den vody, plánovaná na 24. března od 9 do 16 hodin v Krčském lese u rybníku Labuť. Pokud bude stanoven náhradní termín, bude včas oznámen.

Z důvodu současné epidemiologické situace byl až do odvolání přerušen na informačních centrech MČ Praha 4 prodej dotovaných vstupenek do Plaveckého areálu v Podolí - tzv. "plavenek". O obnovení distribuce budeme informovat.

Jóga na Nuselské radnici - do odvolání přerušeno - Vážení příznivci jógy, od 16. 3. 2020 (včetně) jsou do odvolání přerušeny pondělí oblíbené kurzy cvičení, které probíhaly v budově historické radnice v Nuslích na Táborské ulici v místnosti č. 303. O případném obnovení kurzů vás budeme informovat.

Do odvolání jsou přerušeny také čtvrteční akce Běžecké školy Prahy 4.

Konání bezplatné právní poradny dne 25.3. i 8. 4. 2020 a další se ruší.

Odložena byla i oblíbená osvětová a turistická akce Pražské věže, ke které se tradičně Praha 4 připojuje, a která se měla uskutečnit v neděli 5. dubna 2020. Podrobnosti na odkazu ZDE .

Velikonoce s Prahou 4 - Z důvodu současné epidemiologické situace se ruší akce pro děti a veřejnost Velikonoce s Prahou 4, plánovaná na 4. 4. 2020 v KC Novodvorská.

Sledujte aktuální informace na našem webu a Facebooku!

Zveřejněno: 11.03.2020 – Vít Drbal