123
 • Výstava k 20. výročí sametové revoluce


  Výstava fotografií v KC Novodvorská potrvá až do konce měsíce listopadu 2009.
 • Informace o válečných hrobech jsou k dispozici veřejnosti


  Od února 2010 jsou pro veřejnost zpřístupněny informace o válečných hrobech z evidence ministerstva obrany. Praha 4 na svém území pečuje o 171 válečných hrobů.
 • Vršovická vodárna v Braníku? Po sto letech úplně jinak


  Areál bývalé vodárny se stane místem relaxace rodičů a dětí z okolí, tedy z Prahy 4, neboť Vršovická vodárna stojí v Braníku.
 • Počet dětí ve Sportovních centrech Prahy 4 už překročil čtyři stovky


  V letošní sezóně 2011/2012 je do výjimečného projektu Sportovních center Prahy 4 zapojeno již 10 základních škol, při kterých funguje 16 sportovních center. Ta jsou určena bez rozdílů chlapcům i dívkám. Počet malých sportovců překročil v letošní, třetí sezóně fungování center, již čtyři stovky!
 • Největší sportovní událost žáků základních škol, 4x4 letní hry Prahy 4, vyhlásila vítěze


  Letní olympijské hry v Londýně se nezadržitelně blíží, nicméně na území čtvrté městské části se před prázdninami uskutečnilo jiné sportovní klání – 4x4 letní hry Prahy 4.
 • Čtvrtý seniorpark najdete v Praze 4 na Lhotce


  V posledním červnovém týdnu jej v Jílovské ulici slavnostně otevřel jeho patron, výtvarník Jaroslav Němeček, autor populárního Čtyřlístku, a čestný občan Prahy 4. Pátý seniorpark by měl vzniknout ještě do konce letošního roku v Krči.
 • projekt „Svépomocná skupina rodičů s dětmi s postižením“


  Cílem je vzájemná podpora rodin dětí , výměna informací, námětů a nápadů na ulehčení života s postiženým dítětem, vzájemné sdílení zkušeností a zajištění volnočasových aktivit pro tyto děti.
 • Oslava Mezinárodního dne dětí se nekoná


  Mezinárodní den dětí se v sobotu 01. června 2013 z důvodu nepříznivého počasí nekoná. Občany budeme informovat o náhradním termínu, který bude zveřejněn na našich webových stránkách.
 • Chcete hrát florbal?


  AC Sparta Praha pořádá nábor nových hráčů, přihlásit se mohou děti ročníků 1999 a mladší. Všechny tréninky probáhají v areálu ZŠ na Chaplinově náměstí, Barrandov (cca 5 minut od tramvajové zastávky). Nově příchozím jsou zapůjčeny florbalové či brankářské vybavení. Pokud máte zájem, kontaktujte sekretářku klubu, Veroniku Jelánkovou, nebo navštivte webové stránky www.sparta-florbal.cz.
 • Hráčky Eagles Praha z Krče jsou MISTRYNĚ EVROPY!


  Hráčky Eagles Praha z Krče jsou MISTRYNĚ EVROPY! Po výhře 4:1 nad Sparks Haarlem mají ZLATO z Poháru mistrů evropských zemí v softballu. "Jsem velice potěšen a nadšen vítězstvím hráček Eagles Praha. Je to jejich první zlatá medaile a věřím, že nebude poslední. Ode mě jen a jen velká gratulace," říká starosta Pavel Caldr.
123