VŠTJ MEDICINA Praha zve na pravidelná cvičení pro rodiny s dětmi

V Rekondičním centru GVP, které najdete na Gymnáziu Na vítězné pláni probíhají každou středu pravidelná cvičení pro děti. Vždy první sobotu v měsíci si navíc můžete přijít s dětmi nejen zacvičit, ale také se poradit s nutriční terapeutkou a lékařem.

Rodiny s dětmi mohou využít pravidelná cvičení pro děti každou středu od 17.00 do 18.00. Cvičení probíhá v tělocvičně pod vedením zkušené lektorky.

1x měsíčně, vždy první sobotu v měsíci probíhá celé dopoledne pro rodiny s dětmi. V malé a velké tělocvičně probíhá v čase od 9.00 do 12.00 hodin cvičení s dětmi.

Hlavním cílem programu je pravidelné setkávání dětí s pohybem a zapojení dětí do dlouhodobého programu prevence dětské obezity a cukrovky. V rámci prevence jsou jako součást programu nabízené konzultace s lékaři a nutričními terapeuty na témata týkající se dětské obezity a cukrovky, možných rizik, vhodného pohybu a úprav jídelníčku. Program je však vhodný nejen pro děti s nadváhou a dětské diabetiky. Děti se mohou těšit na míčové hry, opičí dráhu, ukázky různých sportů a další aktivity. Na středeční ani sobotní cvičení není nutné se předem přihlašovat.

KONTAKT:
Rekondiční centrum GVP
GYMNÁZIUM NA VÍTĚZNÉ PLÁNI
Na Vítězné pláni, Praha 4
tel.: 224 965 721
mob.: 777 715 622
e-mail: info@vstj.cz
web: www.vstj.cz
Sobotní cvičení s dětmi - 2016 - 2017

Zveřejněno: 07.11.2016 – tiskový referent David Polák
Vytisknout